Apie žmones, kurie į žmogų žiūri, kaip į gyvūną
Toliau "Tyrimuose" L.Ron Hubbard rašo:"Atradę, kuriuo būdu dalykai tampa nelogiški, galime sužinoti, kas yra logika. Kitaip tariant, jei mes žinome, kas daro dalykus nelogiškais, iracionaliais(ar beprotiškais, jei jums patinka), tuomet įmanoma nustatyti, kas daro dalykus logiškais". Apie nelogiškumus L.Ron Hubbard rašo: "Yra specifiniai būdai, kuriais perduodama informacija arba situacija tampa nelogiška. Tai dalykai, sudarantys neteisingą supratimą apie situaciją. Kiekvienas iš jų vadinamas minusu; minusas yra bet kuri informacija, pateikiama kaip tikra, o faktiškai pasirodanti nelogiška". Kadangi visiems minusams ir pliusams (kai informacija ar situacija yra logiška) išstudijuoti yra skiriamas visas kursas (daugiau informacijos apie tai yra čia: https://buk-gabus.mozello.lt) /produktai/), tai mes paimsime tik 3 minusus arba nelogiškumus, ir palyginę tai su konkrečiais įvykiais mūsų gyvenime, pamatysime kokią milžinišką žalą daro visai žmonijai štai tik tie 3 minusai: a) klaidingas tikslas; b) klaidingas šaltinis; c) prieštaringi faktai.
Apie dvi profesijas, kurios laiko žmogų už gyvūną
Kadangi Lietuvoje, skirtingai nei kitose šalyse, netgi tokioje kaip Mongolija, Švietimas tapo kažkokia tai labai nereikšminga sritimi, tai mūsų tautoje prasidėjo degradacijos procesai. Jeigu tais baisiais bolševikų valdymo laikais žodynuose lietuvių kalba žmogus buvo apibrėžiama kaip mąstanti ir kalbanti būtybė, tai dabar mes matome, kad mes nebesame tos mąstančios ir kalbančios būtybės, o mes esame gyvūnai. Štai faktai (Vikižodynas):
Ir žemiau Vikižodyno puslapyje yra užrašoma tokia pastaba:"Terminas žmogus yra paskelbtas pavyzdiniu,
taigi pripažintas vienu geriausių lietuviškojo Vikižodyno terminų
aprašymų. Jei matote, kaip pagerinti straipsnį nekenkiant prieš tai
darytam darbui, visada prašome prisidėti" (https://lt.wiktionary.org/wiki/%C5%BEmogus).
Kaip matote, visa tai prieštarauja tam, apie ką mes kalbėjome aukščiau apie logiką. Pažiūrėkime žodžio socialinis reikšmę: "Socialinis - (lot. socialis - visuomeninis; sk. socijâlinis) - susijęs su visuomeniniu gyvenimu, visuomeninis.
Kaip matome "socialinis gyvūnas" yra vienas kitam prieštaraujantys dalykai, ir tai reiškia nelogiškumą arba minusą. Kas skleidžia šitą melą apie žmogų, kaip apie gyvūną? Daugelis tikriausiai nustebs, bet tai yra psichiatrija ir psichologija. "Kaip tai gali būti, juk jie yra žmogaus proto ir psichikos žinovai" - paklausite jūs. Taip, iš tikro, per mokyklas, per universitetus ir žiniasklaidą yra intensyviai teigiama, ir dalis žmonių tuo patiki, kad jie yra žmogaus emocijų, proto ir psichikos žinovai. Tačiau mūsų mokyklos, universitetai ir žiniasklaida yra padaryti kaip klaidingi šaltiniai, t.y. kaip minusai, kurie praktiškai griauna mūsų žmonių sąmoningumą. Panagrinėkime faktus, kad įsitikinti, kad taip yra iš tikrųjų.
Kaip matote šiame piešinyje Psichiatrija ir Farmacijos kompanijos yra pavaizduoti kaip Siamo dvyniai, kurių neįmanoma perskirti ar išoperuoti vieną nuo kito.
Kad būtų aiškiau, siūlome pažiūrėti ištraukas iš dokumentinio filmo "Psichiatrija-mirčių industrija". Pirmame video filme yra pateikti faktai, kaip buvo sukurtas naujas žmogaus apibūdinimas. Leipcigo Universiteto profesorius Wilhelm Wundt, kuris laikomas psichologijos tėvu, pareiškė, kad žmogus neturi dvasios ir yra gyvūnas. O toliau buvo atliekami eksperimentai ir ši sritis buvo pavadinta biheviorizmu. Biheviorizmas (iš angl. behavior 'elgesys') – psichologijos pakraipa, orientuota ne į žmogaus sąmonę, o į elgesio analizę. Atsirado XX a. pradžioje, kaip bandymas paaiškinti psichikos reiškinius "moksliniais" būdais. Pradininkas – John B. Watson, gana nemažai darbų, artimų biheviorizmui, padarė rusų mokslininkas Ivanas Pavlovas.
Jie pradėjo daryti eksperimentus ne tik su žiurkėmis, šunimis, bet ir su vaikais, nes jie gi tokie pat gyvūnai.
Kitosee ištraukose iš šio filmo, jūs išgirsite pirmojo PSO (Pasaulinės Sveikatos Organizacijos) Generalinio direktoriaus, psichiatro Brock'o Chisholm'o kalbą apie tai, kad norint sukurti pasaulinę vyriausybę, reikia sugriauti blogio ir gėrio sampratas. O kad tai įgyvendinti, reikia sugriauti šeimos tradicijas, patriotizmą ir religines dogmas. Šiandien mes matome, kaip visa tai įgyvendinama Lietuvoje ir vienas aktyviausių genderizmo propagandistų mokyklose tarp mokytojų yra Seimo narys, psichiatras Linas Slušnys.